درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

دکتر فرانک جلالیان

متولد شهر زیبای اصفهان. فارغ التحصیل دوره دکترای عمومی دندانپزشکی از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۸۶، رتبه برتر آزمون علوم پایه کشوری در سال ۱۳۸۲، فارغ التحصیل دوره دکترای تخصصی رائیولوژی دهان، فک و صورت از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال ۱۳۹۱٫

  • دارای بورد تخصصی و عضو انجمن رادیولوژی دهان، فک و صورت ایران
  • مدرس دانشکده دندان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان)
  • دبیر علمی مجله علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مدت ۵ سال،
  • دارای ۹ مقاله فارسی و ۸ مقاله انگلیسی چاپ شده در ژورنال های معتبرو ۱۲ سخنرانی در کنفرانس های علمی معتبر دندانپزشکی در ایران.

تاریخچه فعالیت ما

1392

افتتاح مطب

مطب در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی رادیولوژی دهان، فک و صورت در شهر خوراسگان از توابع استان اصفهان( منظقه ۱۵) شروع به کار کرد. وسعت ارجاع بیماران نه تنها از محدوده جی، بزرگمهر، خوراسگان، پروین، زینبه  بلکه از منطق اطراف همچون نایین و هسته نیز می باشد.

1394

دوسال بعد

در سال ۱۳۹۴ این مرکز تخصصی رادیولوژی دهان، فک و صورت با بیش از ۸۰ دندانپزشک و تعداد ۱۷ کلینیک دندانپزشکی فعال همکاری داشت.

از دلایل استقبال خوب دندانپزشکان و بیماران از مزکز تخصصی رادیولوژی می توان به تجهیزات پیشرفته با دوز پایین اشعه ایکس ، نظارت مستقیم مسیول فنی بر رعایت اصول حفاظت در برابر اشعه وکیفیت رادیوگرافی ها و از همه مهمتر ارایه پاسخ همراه رادیوگرافی ها اشاره کرد.

1396

چهارسال بعد

در سال ۱۳۹۶ به دلیل درخواست دندانپزشکان تصمیم گرفتیم جهت ارتقا بهتر مرکز، سیستم رادیوگرافی داخل دهانی را به روز کرده و به صورت تمام دجیتال ارایه دهیم. با این مهم نه تنها کیفیت بهتر و دوز تابش اشعه ایکس کاهش یافت، ذخیره تصاویر دندانی بیماران امکان پذیر شده و در صورت نیاز امکان مراجعه مجدد به آن در سوابق کلمپیوتری فراهم گردید.

فهرست
Call Now Button